امام محمد باقر علیه السلام: هرچیز بهاری دارد و بهار قرآن ماه رمضان است.
حدیث
نمایش خبر

"کافی شاپ" را در فرهنگسرای قرآن تماشا کنید

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
 کافی شاپ را در فرهنگسرای قرآن تماشا کنید

نمایش زیبای "کافی شاپ "در سالن هدی فرهنگسرای قرآن اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای قرآن نمایش "کافی شاپ" به نویسندگی و کارگردانی حسینعلی بینوایی 15 و 16 بهمن ماه  با بازی حسین پرستار، محبوبه یزدانی، محمد رضائی‌مقدم و بهادر میرناصری در سالن هدی این مرکز اجرا می شود.

داستان این نمایشنامه درباره یاور و زیور، پیرمرد و پیرزنی که دو فرزند آنها در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند و اکنون تنها فرزند و بازمانده‌شان عباس، از سفر دور و درازی می‌آید. یاور همسرش را که بیماری قلبی دارد به کافی شاپ سالار که در بالای تپه‌ای که مشرف به آبادی قرار دارد، می‌آورد تا آرام آرام خبر ناگواری را به او بگوید که مبادا دچار ایست قلبی شود... از هر دری سخن به میان می‌آورد و در نهایت نمی‌تواند به صراحت خبر شهادت فرزند آخرشان عباس را بگوید.
این نمایش با حضور دانش آموزان دو مدرسه دخترانه و پسرانه روز 15 بهمن  ساعت 14 و روز 16 بهمن از ساعت 10 صبح در فرهنگسرای قرآن اجرا می شود.
عموم علاقمندان برای تماشای این نمایش جذاب و تأثیرگذار می توانند به فرهنگسرای قرآن به نشانی خیابان قزوین نرسیده به میدان شمشیری نبش خیابان شهید کاظمی مراجعه نمایند.

>دسته بندی:سازمان, سازمان, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, سازمان, سازمان, اخبار فرهنگسرا, تیتر دو, تیتر سه, آخرین اخبار, اخبار مهم , اخبار برگزیده
تعداد بازدید 60 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات